Balandžio 7–8 dienomis  Anykščiuose vyko Lietuvos jaunių laisvųjų imtynių pirmenybės, kur Šiaulių imtynininkai iškovojo keturis aukso ir vieną sidabro medalį.  Čempionais tapo trys Šiaulių sporto gimnazijos auklėtiniai: Gvidas Jovaiša (svorio kategorija  iki 50 kg), Donatas Pliuškevičius (svorio kategorija iki 54 kg) ir Vadimas Babuškinas  (svorio kategorija iki 63 kg). Dar vienas Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinis Ugnius Simanauskis (svorio kategorija iki 69 kg) užėmė antrąją vietą. Imtynininkus treniruoja Renatas Dijokas.

Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinis Rokas Jankus (svorio kategorijoje iki 100 kg), treniruojamas Vidmanto Žibučio, iškovojo pirmąją vietą.

R. Dijokas pasidžiaugė, kad trys jo auklėtiniai tapę čempionais užtikrintai laimėjo savo kovas ir priešininkams neatidavė nė taško. Be to, treneris pažymėjo, jog visi Šiaulių imtynininkai, Anykščiuose iškovoję medalius, užsitikrino vietą mūsų šalies rinktinėje ir teisę atstovauti Lietuvai Europos ir pasaulio jaunių čempionatuose.