Vasario 22 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko XVII Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos. Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) sportininkai šiose varžybose iškovojo keturis aukso, septynis sidabro ir dešimt bronzos medalių. Varžybose dalyvavo Kauno kolegijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, Panevėžio kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Vilniaus kolegijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos ir ŠVK komandos. Bendroje komandinėje įskaitoje ŠVK komanda užėmė trečiąją vietą. Pirmieji buvo Vilniaus kolegijos sportininkai, antroji – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos komanda.

ŠVK studentai medalius iškovojo įvairiose rungtyse. 300 m bėgimo rungtyje aukso medaliu džiaugėsi Aistė Labanauskaitė, sidabro – Simonas Steponavičius, bronzos – Dovilė Hilbrektaitė.  1000 m bėgimo rungtyje auksą laimėjo Aistė Labanauskaitė, aplenkusi 2016 m. vasaros Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvę Ievą Serapinaitę (Vilniaus kolegija). 1000 m bėgimo rungtyje aukso apdovanojimą pelnė Simonas Steponavičius. Šuolio į aukštį merginų rungtyje dar vieną aukščiausios prabos medalį laimėjo Neringa Čereškaitė, sidabro – Ieva Paulauskaitė, o bronza atiteko Dianai Urbonaitei. Šuolio į aukštį vaikinų rungtyje sidabro medaliu džiaugėsi Titas Tuominis, bronzos – Artūras Kazlauskas. Šuolio į tolį rungtyje Titas Tuominis pasipuošė bronzos medaliu. Rutulio stūmimo rungtyje bronzos medalius laimėjo Vitalija Blaževičiūtė ir Artūras Kazlauskas. Estafetėje 4x200 m merginų grupėje Aistė Labanauskaitė, Ieva Paulauskaitė, Ieva Simonaitytė ir Greta Matiukaitė iškovojo sidabro medalius. Estafetėje 4x200 m vaikinų grupėje Simonas Steponavičius, Justas Optas, Povilas Rašinskas ir Kevinas Olišauskis pasidabino bronzos medaliais. Varžybose taip pat dalyvavo Laura Pašilskytė, Danielė Levickytė, Tautvydas Melys, Simonas Eidėjus, Rokas Urbonas ir Deividas Montvilas.

Studentus varžyboms parengė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.