Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (3/4) klubas, kuris namuose 76:75 (30:19, 17:11, 15:22, 14:23) pranoko Kauno „Aisčių-LSU“ (2/5) krepšininkes.

„Šiaulių-Universiteto“ krepšininkės nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį ir 6-ąją minutę susikrovė dviženklį pranašumą (19:8), kurį išlaikė ir sužaidus pirmąjį kėlinį – 30:19.

Antrajame ketvirtyje „Aistės-LSU“ sugebėjo deficitą sumažinti per pusę (30:35), tačiau paskutines 5 minutes šeimininkės baigė atkarpa 12:0 ir į didžiąją pertrauką išėjo labai pakilios nuotaikos – 47:30.

Trečiajame kėlinyje kaunietės ėmė artėti ir baigiantis kėliniui vėl priartėjo iki vienženklio skaičiaus – 50:59. Vis dėlto „Šiauliai-Universitetas“ vėl paskutinę minutę sužaidė sėkmingiau ir prieš lemiamą atkarpą pirmavo 62:52.

Ketvirtajame ketvirtyje sužaidus 3 minutes viešnios priartėjo iki vieno tikslaus metimo – 63:65. Čia pat šiaulietės surengė kelias sėkmingas atakas, kurios leido išlaikyti iniciatyvą – 70:65.

„Aistės-LSU“ likus žaisti 53 sekundes turėjo tik taško deficitą – 75:76. Aistė Tamutytė prametė abi baudas ir paliko 15 sekundžių kaunietėms išsigelbėti, bet pergalę galėjęs išplėšti Klaudijos Serkevičiūtės tritaškis skriejo pro šalį.

„Šiaulių-Universiteto“ komandai taškus pelnė: Iveta Šalkauskė 22 (12 atk. kam.), Katsiaryna Urbanovič 20 (6 rez. perd.), Urtė Bukauskaitė (7 atk. kam.) ir Gabija Šegždaitė po 12, Livija Kaktaitė 10 (8 rez. perd., 9 kld.).

„Aisčių-LSU“ ekipai taškus pelnė: Karolina Kazočiūnaitė 20, Dovilė Saurazaitė 16 (6 rez. perd.), Eglė Jucevičiūtė 11 (7 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė 9.