Gegužės 1–7 dienomis Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ auklėtiniai dalyvavo tinklinio, BMX dviračių, šaudymo ir stalo teniso varžybose, kur šiauliečiams sekėsi skirtingai – vieni šventė pergalės, kiti pajuto pralaimėjimo kartėlį.

Tapo čempionais
Kaune gegužės 5–7 dienomis vyko 2017 m. jaunių vaikinų (1999–2000 m. gim. +3 dalyviai jaunesni) tinklinio čempionato finalinės varžybos, kur Šiaulių SM „Dubysos“ tinklininkai (tren. Genadijus Pušnovas) 3:0 sutriuškino alytiškius, 3:1 nugalėjo kauniečius ir 2:3 nusileido varžovams iš Druskininkų. Po šių rungtynių paaiškėjo, kad SM „Dubysos“ vaikinų tinklinio komanda finale užėmė pirmąją vietą ir tapo 2017 m. jaunių vaikinų tinklinio čempionais.
Lietuvos čempionate dalyvavo 13 komandų.

Pergalių siekė šauliai
Alytuje gegužės 5–7 dienomis vyko 2017 m. Lietuvos jaunių šaudymo PNG sporto žaidynių kvalifikacinės varžybos, kur dalyvavo ir sporto mokyklos „Dubysa“ šauliai, treniruojami Manto Bako. PŠ 40 rungtyje varžėsi 42 vaikinai, tarp kurių Donatas Deksnys užėmė aukštą dešimtąją vietą (385,7 tšk.), o Rytis Kontrimas liko 24-as ( 367,5 tšk.). Šioje rungtyje pergalių siekė ir 26 merginos, tarp kurių Kornelija Račkauskaitė pelnė garbingą penktąją vietą (389,1 tšk.), Gabrielė Lukašavičiūtė – šeštąją (387,4 tšk.), Valerija Dušenko buvo dešimta (386,0 tšk.), Emilija Paulauskaitė – 17-a (360,7 tšk.), o  Agnė Urbonaitė – 24-a (337,3 tšk.).

Varžėsi BMX dviratininkai
Gegužės 6 dieną Šiauliuose BMX trasoje vyko 2017 m. Šiaulių miesto BMX dviračių sezono atidarymo varžybos, kur puikiai pasirodė sporto mokyklos „Dubysa“ auklėtiniai. M7 m. grupėje, keturių dalyvių tarpe, Aistė Liekytė liko ketvirta. M14 m. grupėje, kur rungėsi penkios dviratininkės, triumfavo Vėja Baškytė. B8 m. grupėje tarp keturių dalyvių Emilis Strockis užėmė pirmąją vietą, Pijus Berencas – antrąją, o Gabrielius Norgaila liko ketvirtas. B9 m. grupėje, trijų dalyvių tarpe, antras buvo Dominykas Danielis, trečias – Kristupas Danielis.

B10 m. grupėje varžėsi penki dviratininkai, tarp kurių Aidas Čepulėnas pelnė trečiąją vietą, o Edas Kukta – ketvirtąją. B11–12 m. grupėje tarp šešių dalyvių nenugalimas buvo Augustas Baškys. Mikas Jankus liko antras, o Titas Venckevičius – ketvirtas. B13–14 m. grupėje rungėsi devyni dviratininkai, tarp kurių trečiąją vietą užėmė Simas Margevičius, šeštąją – Eivydas Šidlauskas, o Mantvydas Mačiūnas buvo aštuntas. B15–16 m. grupėje, keturių dalyvių tarpe, Benas Petrikas pelnė trečiąją vietą, o Simas Nemaniūnas – ketvirtąją. B17 m. ir vyresnių grupėje pergalių siekė keturi dviratininkai, tarp kurių Linas Prapiestis užėmė antrąją vietą, o Rokas Nemaniūnas liko ketvirtas. Sporto mokyklos „Dubysa“ BMX dviratininkus treniruoja Donata Šiaudvytė ir Donatas Armonas.

Rungėsi stalo tenisininkės
Vilniuje gegužės 6–7 dienomis vyko 2017 m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo jaunučių (gim. 2004 m. ir jaunesnių) stalo teniso asmeninių pirmenybių finalinės varžybos.

Šiose varžybose dėl medalių kovojo 80 stalo tenisininkų, tarp kurių Goda Dovydaitytė užėmė vienuoliktą vietą, Skaiva Jovaišaitė – dvyliktą, o Gabija Balinskaitė – 28-ą. Šiaulietes treniruoja Lina Sabaliauskienė ir Valdas Sereika.

Vyko į Pakruojį
Pakruojyje  gegužės 7 dieną vyko 2017 m. Pakruojo miesto BMX dviračių pirmenybių varžybos.

B8 m. ir jaunesnių grupėje, penkių dalyvių tarpe, Gabrielius Norgaila pasidabino bronzos medaliu. B9–10 m. grupėje rungėsi keturi dalyviai, tarp kurių Aidas Čepulėnas iškovojo auksą, Edas Kukta – sidabrą, Kristupas Danielis – bronzą, o Dominykas Danielis liko ketvirtas. B11–12 m. grupėje tarp šešių dalyvių pirmas buvo Augustas Baškys, antras – Mikas Jankus, ketvirtas – Titas Venckevičius.

B13–14 m. grupėje, devynių dalyvių tarpe, sidabro medalį pelnė Vėja Baškytė, septintas buvo Eivydas Šidlauskas, o devintas liko Mantvydas Mačiūnas.

B15–16 m. grupėje tarp keturių dalyvių Simas Nemaniūnas užėmė trečiąją vietą, o Rokas Nemaniūnas – ketvirtąją. Šiauliečius treniruoja D. Šiaudvytė ir D. Armonas.