Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate šiauliečiai neatsilaikė prieš svečių iš uostamiesčio tritaškių liūtį ir nuleido rankas – 66:100 (12:32, 17:21, 13:30, 24:17).

Tai buvo trečioji „Šiaulių“ ir „Neptūno“ ekipų akistata šį sezoną. Pirmuosius du susitikimus nesunkiai laimėjo klaipėdiečiai – per mačą uostamiestyje šeimininkai šventė pergalę 95:67, o antrojoje dvikovoje Šiauliuose – 110:62.

Pastarąsias kelerias rungtynes šiauliečiai žaidė pakiliai. Dažniausiai intriga išnykdavo antrojoje pusėje, kai „Šiaulių“ žaidėjai pavargdavo. Tačiau šiose rungtynėse klaipėdiečiai atitrūko išsyk – 13:0 (5 min.). Vėliau svečiai ir toliau nemažino apsukų, tad kėlinį laimėjo net 32:12. Po šio smūgio „Šiauliai“ nebeatsitiesė. Pirmojoje mačo pusėje didžiausia problema buvo svečių snaiperiai – iki didžiosios pertraukos „Neptūno“ ekipa įskraidino net devynis tritaškius. Nors antrajame ketvirtyje šiauliečiams buvo pavykę kiek pristabdyti varžovus, po pertraukos svečiai smogė dar kartą. Trečiąjį kėlinį uostamiesčio komanda laimėjo 30:13, ir intriga galutinai išnyko – 83:42.

Šeimininkų gretose kovingumu žibėjo Donatas Sabeckis, o po pertraukos prisijungė ir emocingasis Tomas Lekūnas. Sirgaliai neliko abejingi – kiekvieną sėkmingą ataką palaikė plojimais. D. Sabeckis buvo rezultatyviausias (12 taškų) šeimininkų žaidėjas, o T. Lekūnas pelnė 10 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.

Kovo 25-ąją šiauliečių laukia dar sunkesnė dvikova – akistata su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė: D. Sabeckis 12  (6 rez. perd.), A. Čepulis ir Ž. Kelys po 11, T. Lekūnas (8 atk. kam.) ir M. Echodas  po 10, V. Koreniukas ir R. Pipiras po 5, P. Hillas 2 (L. Aukštikalnis, M. Žukauskas).

„Neptūno“ ekipai taškus pelnė: L. Beliauskas 18 (4/7 trit.), M. Jucikas 17 (5/6 dvit.), M. Mažeika 14, M. Girdžiūnas 11, Ch. Loftonas 9, J. Grantas 8, V. Šarakauskas 7, A. Šikšnius 6, A. Butkevičius 5, D. Ewingas 3, M. Kačinas 2 (A. Mikalauskas).